cs-CZde-DEsk-SKpl-PLuk-UAru-RUen-GBro-RO
 
cs-CZde-DEsk-SKpl-PLuk-UAru-RUen-GBro-RO

Oblastní ředitelství

Oblastní ředitel pro Čechy Ing. Jaroslav Folta 606 767 633 jaroslav.folta@mikrop.cz
Oblastní ředitel pro Moravu Ing. Václav Pyrochta Ph.D. 724 767 382 vaclav.pyrochta@mikrop.cz







Regionální zastoupení v ČR


  • fialová
  • zelená
  • hnědá
  • růžová
  • khaki
  • tyrkysová

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Miloslav Šiška
602 751 833
miloslav.siska@mikrop.cz
Ing. Katarina Kubeková
606 782 898
katarina.kubekova@mikrop.cz

Ing. Jakub Zatloukal
602 735 611
jakub.zatloukal@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Jiří Králíček
602 154 303
jiri.kralicek@mikrop.cz
Ing. Alexandra Medřická
724 767 381
alexandra.medricka@mikrop.cz

Ing. Ladislav Krajíc
727 948 978
ladislav.krajic@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Josef Uchytil
602 735 613
josef.uchytil@mikrop.cz
Ing. Vlasta Pěnkavová
602 583 467
vlasta.penkavova@mikrop.cz

Ing. Klára Malá
702 072 096
klara.mala@mikrop.cz


Ing. Vladislava Jáchimová
602 750 921
vladislava.jachimova@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. David Chyba
602 241 506
david.chyba@mikrop.cz
Ing. Vladimír Prudek
602 735 610
vladimir.prudek@mikrop.cz

Ing. Jana Houserová
602 342 101
jana.houserova@mikrop.cz

Ing. Olga Kloudová
602 570 723
olga.kloudova@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Ivana Miličková
601 326 330
ivana.milickova@mikrop.cz
Ing. Miroslav Sikora
606 782 880
miroslav.sikora@mikrop.cz

Ing. Roman Poštulka, Ph. D.
602 154 702
roman.postulka@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialista na výživu skotu
Ing. Michal Vávra
602 735 615
michal.vavra@mikrop.cz
Ing. Pavel Šajdler, Ph. D.
602 154 707
pavel.sajdler@mikrop.cz


Ing. Lenka Konupčíková
702 213 672
lenka.konupcikova@mikrop.cz

Garanti (pro ČR a zahraničí)

VEDOUCÍ GARANTŮ Ing. Jan Coufal 727 948 933 jan.coufal@mikrop.cz
SKOT
Ing. Pavel Koukal
garant výživy skotu
602 735 617 pavel.koukal@mikrop.cz
Ing. Jiří Kostkan
garant výživy skotu
724 902 936 jiri.kostkan@mikrop.cz
PRASATA MVDr. Jarmila Kučerová

Ing. Jiří Vlašín (Morava)

Ing. Roman Lang (Čechy)
602 252 486

602 583 469

702 213 644
jarmila.kucerova@mikrop.cz

jiri.vlasin@mikrop.cz

roman.lang@mikrop.cz
DRŮBEŽ
Ing. Miloš Joch 724 268 203 milos.joch@mikrop.cz
Ing. Tereza Bendeová
727 948 927 tereza.bendeova@mikrop.cz
EKOLOGICKÉ
ZEMĚDĚLSTVÍ
Ing. Jiří Dudek 724 243 401 jiri.dudek@mikrop.cz
BIOPLYNOVÉ
STANICE
Ing. Martin Haitl Ph.D. 725 397 590 martin.haitl@mikrop.cz
KONZERVACE
OBJEMNÝCH KRMIV
Ing. Miroslav Sobotka 727 948 937 miroslav.sobotka@mikrop.cz

 

Zahraniční obchod

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU
Ing. Arne Huvar
Tel.: 549 437 253
GSM: +420 725 397 595
arne.huvar@mikrop.cz
ŘEDITEL MIKROP UKRAJINA Тимощук Ілона Геннадіївна 
GSM UA: +380 673 703 195 kfpa@ukr.net
ZÁSTUPCE PRO RUMUNSKO Ing. Bogdan Negrescu 
GSM RO: +40 740 708 736 negrescu.bogdan@yahoo.com