cs-CZde-DEsk-SKpl-PLuk-UAru-RUen-GBro-RO
 
cs-CZde-DEsk-SKpl-PLuk-UAru-RUen-GBro-RO




Regionální zastoupení v ČR


  • fialová
  • zelená
  • hnědá
  • růžová
  • khaki
  • tyrkysová

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Josef Švojgr
601 561 940
josef.svojgr@mikrop.cz
Ing. Katarina Kubeková
606 782 898
katarina.kubekova@mikrop.cz
Bc. Kateřina Nováková
728 412 425
katerina.novakova@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Jaroslav Folta v z.
606 767 633
jaroslav.folta@mikrop.cz
Ing. Vladislava Jáchimová
602750921
vladislava.jachimova@mikrop.cz
Ing. Ladislav Krajíc
727 948 978
ladislav.krajic@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Josef Uchytil
602 735 613
josef.uchytil@mikrop.cz
Ing. Vlasta Pěnkavová
602 583 467
vlasta.penkavova@mikrop.cz
Ing. Klára Malá
702 072 096
klara.mala@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. David Chyba
602 241 506
david.chyba@mikrop.cz
Ing. Vladimír Prudek
602 735 610
vladimir.prudek@mikrop.cz
Ing. Jana Houserová
602 342 101
jana.houserova@mikrop.cz
Ing. Olga Kloudová
602 570 723
olga.kloudova@mikrop.cz
Ing. Filip Kopecký
606 356 685
filip.kopecky@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialisté na výživu skotu
Ing. Ivana Miličková
601 326 330
ivana.milickova@mikrop.cz
Ing. Roman Poštulka, Ph. D.
602 154 702
roman.postulka@mikrop.cz
Ing. Ilona Niedobová
727 948 933
ilona.niedobova@mikrop.cz

Vedoucí regionu Specialista na výživu skotu
Ing. Jiří Zela
725 871 575
Jiri.zela@mikrop.cz
Ing. Pavel Šajdler, Ph. D.
602 154 707
pavel.sajdler@mikrop.cz
Ing. Lenka Konupčíková
702 213 672
lenka.konupcikova@mikrop.cz

Obchodní útvar

Obchodní ředitel Ing. Václav Pyrochta Ph.D.   724 767 382 vaclav.pyrochta@mikrop.cz




Garanti (pro ČR a zahraničí)

SKOT
Ing. Pavel Koukal
produktový a vzdělávací manager
602 735 617 pavel.koukal@mikrop.cz
Ing. Jiří Kostkan
garant výživy skotu
724 902 936 jiri.kostkan@mikrop.cz
Ing. Stanislav Staněk Ph.D.
produktový a vzdělávací manager
  602 751 833 stanislav.stanek@mikrop.cz
PRASATA MVDr. Jarmila Kučerová (garant výživy prasat)

602 252 486
jarmila.kucerova@mikrop.cz
 Ing. Jiří Vlašín (specialista výživy prasat - Morava)
602 583 469  jiri.vlasin@mikrop.cz
DRŮBEŽ
 
 Ing. Miloš Joch (garant výživy drůbeže)
  724 268 203 milos.joch@mikrop.cz
Ing. Tereza Bendeová (specialista výživy drůbeže)

727 948 927 tereza.bendeova@mikrop.cz
EKOLOGICKÉ
ZEMĚDĚLSTVÍ
Ing. Jiří Dudek 724 243 401 jiri.dudek@mikrop.cz
BIOPLYNOVÉ
STANICE
Ing. Martin Haitl Ph.D. 725 397 590 martin.haitl@mikrop.cz
KONZERVACE
OBJEMNÝCH KRMIV
Bc. David Novotný
727 948 937 david.novotny@mikrop.cz