cs-CZde-DEsk-SKpl-PLuk-UAru-RUen-GBro-RO

Prodejce / obchodní zástupce sortimentu HOBBY pro oblast Čechy

Požadujeme:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání zemědělského směru
  • Bydliště v oblasti Plzeňsko, Českobudějovicko, Královéhradecko, Pardubicko
  • Flexibilitu s ohledem na každodenní cestování a účast na vícedenních akcích
  • Schopnost samostatné práce, ochotu učit se novým věcem, orientaci na výsledek
  • Komunikativní schopnosti, úroveň vystupování
  • Bezúhonnost a zodpovědnost
  • Schopnost týmové práce
  • Uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič
  • Praxe na pozici obchodní zástupce v terénu je podmínkou
  • Uvítáme zájmy v oblasti myslivosti, drobnochovatelství, rybaření

Pracovní náplň:
- komunikace se zákazníky a distributory, starost o stávající portfolio klientů, akviziční činnost
- prezentace produktů, zákaznický servis klientům
práce v terénu 5 dnů v týdnu
- obchodní administrativa

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr, motivující ohodnocení
- automobil, telefon, NTB
- zázemí a benefity stabilní a prosperující společnosti

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis vedoucímu oddělení HOBBY:
Ing. Ivan Kováč, tel. 724 132 305, e-mail: ivan.kovac@mikrop.cz