Obchodní zástupce v segmentu HOBBY pro oblast Čechy

Hledáme zaměstnance na pracovní pozici obchodní zástupce v segmentu HOBBY pro oblast Čechy

Náplň práce:

  • rozvíjení obchodní spolupráce se stávajícími zákazníky
  • poradenství v oblasti výživy hospodářských zvířat
  • péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových v segmentu HOBBY (drobnochov, koně, lesní zvěř, sportovní rybolov)
  • aktivní spolupráce s nadřízeným
  • inovativní přístup

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ideálně se zemědělským zaměřením)
  • týmového ducha, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
  • ochotu cestovat autem
  • chuť učit se novým věcem
  • reprezentativní vystupování na společenských akcích (výstavy, veletrhy, školení),
  • znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

Práci v rodinné české firmě s dlouholetou tradicí, motivující finanční ohodnocení, služební PC a mobilní telefon, služební automobil, školení obchodních dovedností a seberozvoje, zaučení kolegy specialisty.

Místo pracoviště:

Práce v terénu (Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký kraj a Praha).

Kontaktní osoba

Petr Chvojka
Tel.: +420 602 735 616
Mail: petr.chvojka@mikrop.cz

Kontaktní formulář