ČOT – S PREMIUM

  • Kompletní krmná směs pro telata

Zajímá vás cena, nebo více informací? Kontaktujte našeho kolegu…

Kontaktovat
  • velmi kvalitní starter pro odchov telat, zajišťující adekvátní rozvoj předžaludku,
  • určený ke zkrmování telatům již od prvního týdne věku,
  • obsahuje vyvážený obsah živin,
  • obsahuje vyvážený poměr obilovin, minerálních látek a vitamínů.

Výhody:

  • velmi kvalitní starter zajišťující adekvátní vývin předžaludku,
  • obsahuje navíc pohotový zdroj energie – cukr a lněné semínko, 
  • zajišťuje velmi dobrý růst a zdraví odchovávaných telat,
  • 18,6 % dusíkatých látek,
  • obsahuje vyvážený poměr minerálních látek a vitamínů.

Dávkování:

Kompletní krmnou směs pro telata předkládejte ad-libitně, a to již od prvního týdne jejich věku. Společně se starterem zajistěte telatům přístup k napájecí vodě. Příjem starteru v průběhu odchovu je ovlivněn intenzitou mléčné výživy a délkou a technikou odstavu telat. Telata jsou připravena k odstavu od mléčné výživy, pokud několik po sobě jdoucích dní přijímají starter v denním množství >1,5 kg. Po odstavu telat od mléčné výživy doporučujeme zkrmovat telatům po dobu min. 2. až 3. týdnů v dávce 3 až 3,5 kg/tele a den.

Balení:

  • 25 kg pytle,
  • 500 kg paleta.

Složení:

  • pšenice, kukuřice, sojový extrahovaný šrot, ječmen, řepkový extrahovaný šrot, slunečnicový extrahovaný šrot, extrudovaný len, cukr krupice, minerální látky, vitamíny (A, B3, D3, E,) aj.

Kontaktujte naše odborníky

Vyberte oblast, kde chováte a my k Vám pošleme našeho odborníka

P r aha Zlín O s t r a v a H r adec K r ál o v é P a r dubi c e Li b e r ec Ú s n . La b em Karl o vy V a r y Plzeň Č e s k é B uděj o vi c e Br n o

Střední Čechy

Okresy Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Jaroslav Folta

Vedoucí regionu

Západní Čechy

Okresy Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Monika Lohová

Vedoucí regionu

Jižní Čechy

Okresy České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Josef Uchytil

Vedoucí regionu

Severní Morava

Okresy Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Martin Novotný

Vedoucí regionu

Západní Morava

Okresy Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. David Chyba

Vedoucí regionu

Jižní Morava

Okresy Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Jiří Zela

Vedoucí regionu

Ing. Pavel Hošek

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Vladislava Jáchimová

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Olga Kloudová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Lenka Konupčíková

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Ladislav Krajíc

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Klára Malá

Specialista výživy skotu, Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Jan Mikyska

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Ilona Niedobová

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Lukáš Nováček

Specialista výživy skotu, Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Kateřina Nováková

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Nikola Pluhařová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Roman Poštulka, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Vladimír Prudek

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Pavel Šajdler, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná