Náš tým

Všichni pracovníci zookonzulentského servisu mají vysokoškolské zemědělské vzdělání s příslušným specializačním zaměřením. V České republice se každý den kromě externích spolupracovníků pohybuje přímo v zemědělských podnicích 32 profesionálních odborníků, zaměstnanců společnosti MIKROP ČEBÍN a.s., kteří tvoří nejrozsáhlejší tým poradců v České republice. Poradenský servis je také zajišťován i u zákazníků na Slovensku a u zahraničních partnerů společnosti.

Vedoucí regionů

Ing. David Chyba

Vedoucí regionu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Jaroslav Folta

Vedoucí regionu

Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Monika Lohová

Vedoucí regionu

Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Martin Novotný

Vedoucí regionu

Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Josef Uchytil

Vedoucí regionu

Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Jiří Zela

Vedoucí regionu

Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Skot

Ing. Jiří Kostkan

Garant výživy skotu

Celá ČR

Ing. Stanislav Staněk, Ph.D.

Produktový manažer - výživa telat, kůzlat, jehňat

Celá ČR

Ing. Filip Kopecký

Produktový manažer

Celá ČR

Ing. Olga Kloudová

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Nikola Pluhařová

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Vladimír Prudek

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Ilona Niedobová

Specialista výživy skotu

Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Roman Poštulka, Ph.D.

Specialista výživy skotu

Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Lenka Konupčíková

Specialista výživy skotu

Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Pavel Šajdler, Ph.D.

Specialista výživy skotu

Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Vladislava Jáchimová

Specialista výživy skotu

Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Ladislav Krajíc

Specialista výživy skotu

Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Klára Malá

Specialista výživy skotu

Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Lukáš Nováček

Specialista výživy skotu

Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Kateřina Nováková

Specialista výživy skotu

Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ovce a kozy

Ing. Jiří Dudek

Produktový manažer

Celá ČR

EKO

Ing. Jiří Dudek

Produktový manažer

Celá ČR

Prasata

MVDr. Aleš Brychta

Garant výživy prasat

Celá ČR

Ing. Petr Udržal

Specialista výživy prasat

Čechy

Západní Čechy, Jižní Čechy, Střední Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Jiří Vlašín

Specialista výživy prasat

Morava

Jižní Morava, Severní Morava, Západní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Drůbež

Ing. Miloš Joch

Garant výživy drůbeže

Celá ČR

Silážování

Bc. David Novotný

Produktový manažer - konzervace

Celá ČR

Ing. Olga Kloudová

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Lenka Konupčíková

Specialista výživy skotu

Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Ilona Niedobová

Specialista výživy skotu

Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Nikola Pluhařová

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Roman Poštulka, Ph.D.

Specialista výživy skotu

Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Vladimír Prudek

Specialista výživy skotu

Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Pavel Šajdler, Ph.D.

Specialista výživy skotu

Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Vladislava Jáchimová

Specialista výživy skotu

Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Ladislav Krajíc

Specialista výživy skotu

Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Klára Malá

Specialista výživy skotu

Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Lukáš Nováček

Specialista výživy skotu

Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Kateřina Nováková

Specialista výživy skotu

Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Bioplynové stanice

Ing. Martin Haitl, Ph.D.

Produktový manažer - bioplynové stanice

Celá ČR

Drobnochovy

Ing. Ivan Kováč

Produktový manažer

Celá ČR

Jaroslav Pleva

Hobby sortiment a zájmové chovy

Morava

Jižní Morava, Severní Morava, Západní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Petr Chvojka

Hobby sortiment a zájmové chovy

Čechy

Jižní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem