Agakok 2.5

  • Speciální desinfekční prostředek pro telata

Zajímá vás cena, nebo více informací? Kontaktujte našeho kolegu…

Kontaktovat

Charakteristika

  • desinfekce ustájovacích prostor pro hospodářská a domácí zvířata, desinfekce dopravních prostředků.
  • účinnou látkou přípravku je chloro-kresol (250 g/kg přípravku),
  • přípravek s prokazatelným virucidním, baktericidním, antiparazitárním a fungicidním účinkem,
  • velmi účinný mj. proti virům BVD/MD, chřipky, parvovirům aj., ale i proti mykoplazmám, pasterelám, salmonelám, klostridiím, kryptosporidiím, kokcidiím, giardiím, škrkavkám (kompletní informace v letáku k přípravku),
  • koncentrace roztoku při použití - 2,5 %,
  • přípravek je účinný i při nízkých teplotách,
  • nemá negativní účinek na zařízení pro výrobu bioplynu.

Výhody krmiva

  • chloro-kresol je jednou z nejúčinnějších desinfekčních látek s širokým spektrem účinnosti,
  • snadná příprava účinného desinfekčního prostředku o koncentraci 2,5 %,
  • perfektní desinfekční účinek – vhodný k desinfekci ustájovacích ploch a zařízení pro ustájení (například venkovní boudy pro telata, kotce pro ustájení telat, selat, jehňat, kůzlat, drůbeže; chovná zařízení domácích zvířat – ptáci, psi, kočky, morčata, králíci; dopravní prostředky aj.),
  • snadná aplikovatelnost přípravku.

Dávkování

Desinfekční přípravek se ředí s vodou na výslednou koncentraci 2,5 %. Přípravek se aplikuje na čisté povrchy a plochy (mechanicky očistěné, předmyté a oschlé – bez nánosů organické hmoty). Pokryvnost 0,4 l/m2 (ošetřené plochy musí být dokonale vlhké). Expozice přípravku by měla být optimálně 2 hodiny. Vhodná je aplikace v podobě velkých kapek – skrápění, postřikovače, pěnová zařízení aj. Noste ochranný oděv (ochranné brýle, rukavice, obličejový štít aj.).

Balení

  • kanystr 10 kg

Složení

  • biocidní aktivní látka: chloro-kresol 250 g/kg

Kontaktujte naše odborníky

Vyberte oblast, kde chováte a my k Vám pošleme našeho odborníka

P r aha Zlín O s t r a v a H r adec K r ál o v é P a r dubi c e Li b e r ec Ú s n . La b em Karl o vy V a r y Plzeň Č e s k é B uděj o vi c e Br n o

Střední Čechy

Okresy Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Jaroslav Folta

Vedoucí regionu

Západní Čechy

Okresy Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Monika Lohová

Vedoucí regionu

Jižní Čechy

Okresy České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Josef Uchytil

Vedoucí regionu

Severní Morava

Okresy Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Martin Novotný

Vedoucí regionu

Západní Morava

Okresy Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. David Chyba

Vedoucí regionu

Jižní Morava

Okresy Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Jiří Zela

Vedoucí regionu

Ing. Pavel Hošek

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Vladislava Jáchimová

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Olga Kloudová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Lenka Konupčíková

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Ladislav Krajíc

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Klára Malá

Specialista výživy skotu, Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Jan Mikyska

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Ilona Niedobová

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Lukáš Nováček

Specialista výživy skotu, Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Kateřina Nováková

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Nikola Pluhařová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Roman Poštulka, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Vladimír Prudek

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Pavel Šajdler, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná