BK ČOT

  • Bílkovinný koncentrát do startéru

Zajímá vás cena, nebo více informací? Kontaktujte našeho kolegu…

Kontaktovat
  • doplňková krmná směs pro telata
  • bílkovinná směs je určena pro namíchání s hrubě šrotovaným/mačkaným obilím (ječmen, pšenice) za účelem vytvoření kompletní krmné směsi pro telata,
  • obsahuje velmi kvalitní zdroje proteinu – sojový a řepkový extrahovaný šrot,
  • obsahuje minerální premix a vitamíny.

Výhody:

  • jednoduchá příprava: 30 až 35 % bílkovinného koncentrátu smícháme s 65 až 70 % mačkaného nebo hrubě šrotovaného obilí, čímž získáme plnohodnotnou krmnou starterovou směs pro odchov telat,
  • velmi kvalitní zdroj proteinu (35 % hrubého proteinu), energie, minerálních látek a vitamínů,
  • vytvořená kompletní krmná směs zajišťuje adekvátní vývin předžaludku, 
  • zajišťuje velmi dobrý růst a zdraví odchovávaných telat.

Dávkování:

Doplňkovou krmnou směs pro telata smíchejte v poměru 30 až 35 % bílkovinného koncentrátu s 65 až 70 % mačkaného nebo hrubě šrotovaného obilí. Vytvořenou kompletní krmnou směs předkládejte telatům ad-libitně, a to již od prvního týdne jejich věku. Společně se směsí zajistěte telatům přístup k napájecí vodě. Příjem směsi v průběhu odchovu je ovlivněn intenzitou mléčné výživy a délkou a technikou odstavu telat. Telata jsou připravena k odstavu od mléčné výživy, pokud několik po sobě jdoucích dní přijímají směs v denním množství >1,5 kg. Po odstavu telat od mléčné výživy doporučujeme zkrmovat telatům po dobu min. 2. až 3. týdnů v dávce 3 až 3,5 kg/tele a den.

Balení:

  • 25 kg pytle,
  • 750 kg paleta.

Složení:

  • sojový extrahovaný šrot, řepkový extrahovaný šrot, ječmen uhličitan vápenatý, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, cholinchlorid, oxid zinečnatý, oxid manganatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, jodid draselný, vitamíny (A, B1, B6, B12, D3, E,)

Kontaktujte naše odborníky

Vyberte oblast, kde chováte a my k Vám pošleme našeho odborníka

P r aha Zlín O s t r a v a H r adec K r ál o v é P a r dubi c e Li b e r ec Ú s n . La b em Karl o vy V a r y Plzeň Č e s k é B uděj o vi c e Br n o

Střední Čechy

Okresy Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Jaroslav Folta

Vedoucí regionu

Západní Čechy

Okresy Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Monika Lohová

Vedoucí regionu

Jižní Čechy

Okresy České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Josef Uchytil

Vedoucí regionu

Severní Morava

Okresy Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Martin Novotný

Vedoucí regionu

Západní Morava

Okresy Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. David Chyba

Vedoucí regionu

Jižní Morava

Okresy Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Jiří Zela

Vedoucí regionu

Pavel Hošek

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Vladislava Jáchimová

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Olga Kloudová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Lenka Konupčíková

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná

Ing. Ladislav Krajíc

Specialista výživy skotu, Střední Čechy

Střední Čechy

Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha–západ, Příbram, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Rokycany

Ing. Klára Malá

Specialista výživy skotu, Jižní Čechy

Jižní Čechy

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Pelhřimov, Prachatice

Ing. Jan Mikyska

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Ilona Niedobová

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Kateřina Nováková

Specialista výživy skotu, Západní Čechy

Západní Čechy

Rakovník, Domažlice, Klatovy, Plzeň–město, Plzeň–jih, Plzeň–sever, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Ing. Nikola Pluhařová

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Roman Poštulka, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Severní Morava

Severní Morava

Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Vyškov, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Šumperk, Bruntál, Nový Jíčín, Opava, Ostrava

Ing. Vladimír Prudek

Specialista výživy skotu, Západní Morava

Západní Morava

Hradec Králové, Jíčín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč

Ing. Pavel Šajdler, Ph.D.

Specialista výživy skotu, Jižní Morava

Jižní Morava

Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Frýdek–Místek, Karviná